piątek, 20 grudnia 2013

Wigilia

Cześć wam!!!
Jak tam wasze wigilię klasowe?
Ja objadam się ciastkami i mandarynkami!!! Oby w cycki poszło;)

Ciasta przygotowały
Ewelina
Kinga
Barbara
Ja
Mandarynki:
Dagmara

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

u mnie wigilia byla bardzo fajna byl barszcz-fuj i ciacha i prezenty
kiedy cdn?

Anonimowy pisze...

u mnie tez bylo super kiedy wpis?

Unknown pisze...

Chciałam, aby to był dłuuugi prezent wigilijny. Tak więc w wigilię. W wigilijny poranek zajrzyjcie tutaj;)