Cześć wam!!! Jak tam wasze wigilię klasowe? Ja objadam się ciastkami i mandarynkami!!! Oby w cycki poszło;)
Ciasta przygotowały Ewelina Kinga Barbara Ja Mandarynki: Dagmara
u mnie wigilia byla bardzo fajna byl barszcz-fuj i ciacha i prezentykiedy cdn?
u mnie tez bylo super kiedy wpis?
Chciałam, aby to był dłuuugi prezent wigilijny. Tak więc w wigilię. W wigilijny poranek zajrzyjcie tutaj;)
Prześlij komentarz
3 komentarze:
u mnie wigilia byla bardzo fajna byl barszcz-fuj i ciacha i prezenty
kiedy cdn?
u mnie tez bylo super kiedy wpis?
Chciałam, aby to był dłuuugi prezent wigilijny. Tak więc w wigilię. W wigilijny poranek zajrzyjcie tutaj;)
Prześlij komentarz