czwartek, 19 grudnia 2013

Zapowiedź

W następnym rozdziale...
- Chętnie powtórzyłbym wczorajszy wieczór- przeczytałam na głos wiadomości.
     Co miałam mu odpisać?

- Kim ty jesteś?!- zapytałam patrząc na Nikodema.

- Laura czy to co było między nami nic dla Ciebie nie znaczy? - powiedział Maciek, a z jego oczu leciały łzy.
- Ja tak bardzo....

Brak komentarzy: