W następnym rozdziale...
- Chętnie powtórzyłbym wczorajszy wieczór- przeczytałam na głos wiadomości.
Co miałam mu odpisać?
- Kim ty jesteś?!- zapytałam patrząc na Nikodema.
- Laura czy to co było między nami nic dla Ciebie nie znaczy? - powiedział Maciek, a z jego oczu leciały łzy.
- Ja tak bardzo....
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz