Szczęśliwego Nowego Roku. Chciałam wam życzyć, aby ten rok był lepszy niż ten który miną. Udanego sylwestra, który już pewnie u was trwa...
Cofnijmy się w czasie:
Kiedy zakładałam bloga pod koniec wakacji mówiłam sobie, że nie będę miała tylu wyświetleń co inni, że przy moich postach nie będzie dużo komentarzy. A kiedy powiedziałam swojej mamie, że prowadzę bloga i, że ludzie go czytają nie wierzyła mi. Zawsze kiedy pojawi się jakiś nowy komentarz to lecę do niej jak głupia i czytam. I widzę, że jest ze mnie dumna. I ja też jestem dumna z tego, że moje opowiadanie odniosło taki sukces.
Wnioski z tego roku:
Wracając do mojej mamy. Teraz zrozumiałam jak bardzo ją kocham i, że to ona jest prawdziwą przyjaciółką. Może czasami się złoszczę na nią bo każe mi zrobić coś czego ja nie chcę, ale kocham ją. I dziękuję za to, że jest i mnie wspiera. Kocham wszystkich, którzy czytają tego bloga.:)
I Serce dla wszystkich, którzy czytają:)





10 komentarzy:
<3
dzieki
<3 for you
kiedy next?
kiedy next?
jak dlugo mamy jeszcze czekać?
Powiem tak, że chyba w sobotę bo ten tydzień jest tygodniem wystawiania ocen i jeszcze się staram o lepsze więc w sobotę....
Co z tym cdd???
jest sobota i co???
obiecałaś nam
więc tylko się pytam czy masz świadomość tego, że jeżeli go nie dodasz to pokażesz w ten sposób, że masz nas po prostu głęboko w dupie
czy masz tą świadomość????
Ej no co to ma być?
Kiedy cdn?
Napisz go szybko błagam (tu lub na 2 blogu - najlepiej na 2)
Pozdrawiam i życzę szybkiego dodania rozdziału Asia!
Zostały ci 2 godz. do miięcia terminu, w którym obiecałaś nam cdn.
Ja bym się na twoim miejscu pośpieszyła.
Jest nie dzieła...
...a rozdziału nie ma
Oklamalas nas!!!!
Prześlij komentarz