wtorek, 31 grudnia 2013

Nowy rok

    Szczęśliwego Nowego Roku. Chciałam wam życzyć, aby ten rok był lepszy niż ten który miną. Udanego sylwestra, który już pewnie u was trwa...

Cofnijmy się w czasie:
 Kiedy zakładałam bloga pod koniec wakacji mówiłam sobie, że nie będę miała tylu wyświetleń co inni, że przy moich postach nie będzie dużo komentarzy. A kiedy powiedziałam swojej mamie, że prowadzę bloga i, że ludzie go czytają nie wierzyła mi. Zawsze kiedy pojawi się jakiś nowy komentarz to lecę do niej jak głupia i czytam. I widzę, że jest ze mnie dumna. I ja też jestem dumna z tego, że moje opowiadanie odniosło taki sukces.

Wnioski z tego roku:
Wracając do mojej mamy. Teraz zrozumiałam jak bardzo ją kocham i, że to ona jest prawdziwą przyjaciółką. Może czasami się złoszczę na nią bo każe mi zrobić coś czego ja nie chcę, ale kocham ją.  I dziękuję za to, że jest i mnie wspiera.  Kocham wszystkich, którzy czytają tego bloga.:)


I Serce dla wszystkich, którzy czytają:)


10 komentarzy:

Anonimowy pisze...

<3

Anonimowy pisze...

dzieki
<3 for you

Anonimowy pisze...

kiedy next?

Anonimowy pisze...

kiedy next?
jak dlugo mamy jeszcze czekać?

Unknown pisze...

Powiem tak, że chyba w sobotę bo ten tydzień jest tygodniem wystawiania ocen i jeszcze się staram o lepsze więc w sobotę....

Anonimowy pisze...

Co z tym cdd???

Anonimowy pisze...

jest sobota i co???
obiecałaś nam

więc tylko się pytam czy masz świadomość tego, że jeżeli go nie dodasz to pokażesz w ten sposób, że masz nas po prostu głęboko w dupie
czy masz tą świadomość????

Anonimowy pisze...

Ej no co to ma być?
Kiedy cdn?

Napisz go szybko błagam (tu lub na 2 blogu - najlepiej na 2)

Pozdrawiam i życzę szybkiego dodania rozdziału Asia!

Anonimowy pisze...

Zostały ci 2 godz. do miięcia terminu, w którym obiecałaś nam cdn.
Ja bym się na twoim miejscu pośpieszyła.

Anonimowy pisze...

Jest nie dzieła...
...a rozdziału nie ma

Oklamalas nas!!!!